Понеділок, 27 вересня 2021 15:13

В Галичі облаштують набережну на р. Дністер

У Галичі розпочали роботи з впорядкування набережної, що розташована біля річки Дністер.

Мрія багатьох галичан - затишна й ошатна набережна, якою приємно прогулятися самому та привести своїх гостей, бути спокійним за безпеку дітей, яка стане окрасою нашого міста - почала оживати. Нарешті роботи з облаштування велосипедно-пішохідної доріжки на набережній біля ріки Дністер в місті Галич розпочалися.


Про це повідомила на своїй сторінці депутатка Івано-Франківської обласної ради Аріна Сивак: "Даний об’єкт реалізується завдяки коштам з державного фонду соціально-економічного розвитку, котрі спрямував Народний депутат України Ігор Фріс - 84 округ (понад 2млн гривень), та з Івано-Франківського обласного бюджету розвитку, які були спрямовані мною разом з колегами з фракції, а саме Надія Левконович, Андрій Яворський, Олег Качур та Остап Грищук (понад 1 млн гривень). 
Разом - сила!!!"

Згідно проєкту на набережній передбачено облаштування велосипедно-пішохідної доріжки, встановлення антивандальних столиків та лавочок, освітлення, встановлення містків та декоративних арок. 

За словами депутатки, облаштування набережної в місті стане ще одним кроком до втілення ідеї про мільйон туристів в Галичі. Нагадаємо, що з такою ідеєю ще у 2019-му році виступили, власне, ініціатори проєкту "Мільйон туристів в Галичі" Володимир Олійник, Аріна Сивак, Ольга Гургула та Василь Возняк.

Прочитано 247 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x