Середа, 26 жовтня 2016 12:54

Акція "Велика українська хода" сьогодні в Галичі

Акція "Велика українська хода" на честь Героїв Майдану, героїв АТО, яка стартувала у 14 вересні 2014 року з Майдану Незалежності, сьогодні в Галичі.

Захід організований волонтеркою Катериною Валевською, яка взяла за мету пройти всю Україну і пронести дух патріотизму від міста до міста, від бригади до батальйону – приєднати прапори, на яких люди пишуть думки, щоб силою думки, віри і молитви зупини в Україні війну.

Катерина Валевська – волонтерка батальйону Айдар, письменниця, активна учасниця подій на Майдані. Загалом, починаючи з 14 вересня 2014 року, було зібрано 159 прапорів з усієї України, підписаних місцевими жителями. Серед них є українські прапори подаровані в Севастополі, Донецьку і Луганську, ікони та рушники. Прапори дарували блокпости, кіборги, та міські ради. В кожному місті відбувалися вуличні акції з вшанування подій Майдану та Небесної Сотні. Хода тривала 120 днів. Загалом вона подолала 24 тисячі кілометрів з практично нульовим бюджетом.

Прочитано 1786 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x