Субота, 03 грудня 2016 01:01

Проект "Майданчик для маленьких галичан" реалізовано

Нарешті ми успішно реалізували свій перший проект, який отримав грант у конкурсі міні-проектів від компанії ДТЕК «Місто своїми руками».

Як і подавали у проектній заявці, нашою метою було подарувати дітям безпечний куточок для відпочинку, розвитку у мікрорайоні, яке ми умовно називаємо «Меживіддя». 

(на фото територія до початку реалізації проекту)

Коли дивлюся на завершену роботу, згадую як ми починали робити майданчик у парку. Тоді ще, навесні 14-го, власними силами громадські активісти копали, рубали, носили, палили, розчищали територію і, врешті-решт, нам тоді вдалося досягти успіху. Але, попри всі наші намагання, майданчик стабільно руйнували. А тому, коли пролунала звістка, що там будуватимуть туристичний візитний центр, чесно кажучи, я десь зітхнула з полегшенням, оскільки це означало, що в парк прийде освітлення і нищити змайстроване буде не так легко. Та поки що візит-центр завис у бюрократичних кулуарах, тому ми вирішили перемістити ідею дитячого майданчика ближче до людей. Ось так відтепер на вулиці Осмомисла народилась перша територія для дитячого дозвілля в мікрорайоні. Та попри те, що проект завершено, навесні майданчик буде обгороджено парканом та завершено його благоустрій, до чого долучаться батьки (надіюся дуже).

(на фото територія після реалізації проекту)

І на завершення хочеться подякувати усім дотичним людям. В першу чергу нашому куратору від компанії АМЕР Олександрі Шаган за те, що все така привітна і готова допомогти у всіх критичних ситуаціях та морально підтримати. Секретарю міської ради Олегу Скринику за те, що вмовив мене, допоміг готувати папери, сотні раз щось видаляв з них чи, навпаки, додавав по першому моєму проханню. Дякую Ользі Гургулі, котра з пузіком бігала разом зі мною та готувала пакет документів, вислухала тисячі ідей по захисту проекту та підтримувала протягом цих півроку. Дякую громадській організації «Чистий Четвер» в особі Василя Абраміва, Наталі Медвідь за співпрацю. Окрема вдячність голові міста та депутатському корпусу за співфінансування проекту та моїй постійній депутатській земельній комісії за проведені години у пошуках ділянки і усі моральні складнощі, які виникли.

Можна ще багато писати голосних слів, але обмежуся одним реченням – не бійтеся писати заявки на гранти, звертайтеся до тих, хто вже це робив; хороших людей набагато більше, просто ми не все посміхаємося, і вірте в те, що зміни починаються лише з себе!

А.С

 

Прочитано 1683 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x