Четвер, 08 грудня 2016 16:11

Святкове вбрання міста

Цьогоріч депутатський корпус Галицької міської ради ризикнув з одною ідейкою.

На передостанньому засіданні постійної комісії з бюджетних питань була сформульована пропозиція – виділити на святкове освітлення більше, аніж зазвичай і, при можливості, прикрасити не тільки центральну площу міста, а й галицький міст, споруджений у період Австро-Угорської імперії. Ідея було озвучена головою комісії Володимиром Чуйко на пленарному засіданні, яку підтримали як депутатський корпус, так і голова міста. Адже залишити без особливого виокремлення таку споруду якось несправедливо.

Умовою було запропонувати спеціалізованим фірмам подати зразки і кошториси. Протягом тижня виявилося, що в Україні сутужно з власним виробництвом подібних герлянд, а тим часом Китай штампує всіляке різне для більшості фірм. Тож обирати треба було лишень, які герлянди та умови їх обслуговування в межах суми, яка становить 163 тис. грн. 

Врешті-решт відбулася закупівля герлянд для прикрашення мосту та центральної площі міста.

Вже з цього тижня фірма «Електрик», котра обслуговуватиме освітлення, розпочала роботи з встановлення. 

Варто відмітити, що ціни далеко не низькі, тому було вирішено прикрасити цього року один бік, попри яку проїзжають автівки по новому мосту. Чекаємо з нетерпінням, чи вдасться досягти поставленої мети і принести святковий настрій галичанам та гостям міста.

 

Прочитано 1902 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x