Четвер, 14 січня 2016 23:58

Життя у спільноті

Все більше в Галичі спостерігається активізація життя громад, організацій. Навіть невелике затишшя - це лише відсутність "зовнішнього шуму".

Сьогодні хотілося б звернути увагу на життя релігійних спільнот - Матері в молитві, Молодь Христові та ін. Їхня активність радує і надихає. Вони не роблять навколо себе багато галасу, не критикують, не вчать, а тихо і впевнено крокують своєю дорогою.

14 січня у церкві Різдва відбулась невелика зустріч людей, котрі читали вірші, співали, колядували, вінчували, просто розмовляли. Місце, де свято стало справжнім відпочинком. Для багатьох незвичним є такий формат проведення часу у храмі, а люди з спільнот і просто ті, котрі відгукуються прийти на такі заходи, вже не бачать церкви без цього. Так вона стає значно ближчою і домашньою. А присутність одночасно усіх поколінь при цьому дійсно радує.

У нас в місті багато проблем, котрі стосуються виховання молоді. І основна з них - молодь просто не має чим зайнятись. Кількість гуртків, місць для занять спортом, умов для активного відпочинку мінімальна. Це ж саме стосується і старших самотніх людей, котрі на схилі літ виявляються вже практично нікому не потрібними.  І тому саме лише існування організацій, де молодь і люди похилого віку можуть себе реалізувати - це великий крок вперед для галичан.

Питання зайнятості поколінь спробуємо надалі розкривати на сторінках нашого сайту. Маємо надію, що спільноти як і наше місто будуть розвиватись і зростати.

Прочитано 1136 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x