Середа, 20 січня 2016 00:43

Купання на Водохреща

Купання галичан на Водохреща стає вже традицією і з кожним роком все більше людей наважуються зануритись у води Дністра. Місце облюбували поряд з старим мостом. Це зручно та безпечно, адже купання відбуваються безпосередньо біля рятувальної станції. То ж і люди можуть протягом дня спокійно налаштуватися на очищення у воді, і рятувальники мають змогу погрітися у будиночку.

Востаннє на берег Дністра ми завітали близько сьомої години, бо знайшлися серед нас і такі, що летіли після робочого дня з Івано-Франківська, щоб скупатися. І, як виявилося, ми були не одні. Галичани продовжували приходити невеликими групами до річки.

До води підійти було зручно, лиш намула швидко підіймалася,через що треба йти далі аби зануритися все ж таки у чистій воді. Цьогорічна погода порадувала  легким морозцем та відсутністю вітру, що зробило купання комфортним.

Серед рятувальників ми зустріли бійця зі Сходу Михайла Павлова. Ще зовсім нещодавно він захищав кожного з нас на війні, а вже сьогодні стоїть на варті нашого з вами купання. Мабуть, рятувати людей дійсно є його покликання.

Знайшовся й один дивак, котрий дуже хотів набрати води у пляшку з під горілки, і прохав людей, аби вони запливли далі, де вода чистіша. На це галичани весело посміхалися, але відмовляли. Рятувальники запропонували чоловікові прив’язати пляшку до палиці і набрати води самому. І вже ніхто не поспішав додому: хотілося поспостерігати за веселим дійством.

Станом на 13.30 в Галичі скупалося 106 чоловік. Але варто взяти до уваги й галичан, котрі купалися в інших місцях та тих, хто купався пізно ввечері, тож цифра може сягати до 200 чоловік.
Христос Хрещається!

Фотозвіт з соцмереж

 

Прочитано 2300 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x