Вівторок, 17 січня 2017 11:35

Довгобудови повинні завершитися у 2017 році

Одним з найболючих питань у Галицькому районі є недобудована школа у с. Крилос. Вчора відбулася виїзна нарада з даного питання.

16 січня голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів виїзну нараду щодо будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с. Крилос Галицького району. Під час спілкування з керівниками району та профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, очільник Прикарпаття наголосив на важливості здачі об’єкта в експлуатацію у поточному році.

«Ми знаємо в яких жахливих умовах навчаються учні Крилоської школи сьогодні. Ми повинні  докласти усіх зусиль, сконцентрувати потрібні кошти, щоб уже в 2017 році перша черга будівництва була завершена і школа відкрила свої двері для учнів», - наголосив Олег Гончарук.

За словами директора департаменту освіти, науки і молодіжної політики облдержадміністрації Віктора Кімаковича проект передбачає функціонування  блоку початкових класів, класних кімнат і предметних кабінетів. Окрім того, заплановано обладнання лабораторії природничих наук, навчально-виробничих майстерень, фізкультурно-спортивних приміщень, бібліотеки, актової зали з допоміжними приміщеннями, харчоблоку, медпункту та приміщення для археологічної експедиції.  

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

 

Прочитано 1267 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x