Понеділок, 23 січня 2017 17:21

День Соборності в церкві Різдва Христового

Отримати привітання з Днем Соборності, спільно помолитись на панахиді за загиблими в Донецькому аеропорту, а також послухати щедрівки у неймовірному виконанні учнів Галицької гімназії мали можливість галичани у неділю, після Святої літургії в церкві Різдва Христового.

О. Ігор Броновський привітав усіх з 98 річницею Дня Соборності, а також нагадав про те, що цими днями вшановують пам’ять захисників Донецького аеропорту і провів  панахиду за загиблими там українськими воїнами.

На жаль, січень у нас наповнений багатьма трагічними датами, пов’язаними з Майданом та війною, тому молитва сьогодні за загиблими героями є прямим обов’язком кожного з нас.

Після спільної молитви гімназисти порадували усіх чудовим виконанням щедрівок.

Також, з метою подякувати галичанам за неодноразову підтримку добровольців, завітали до церкви Різдва Христового представники Української Добровольчої Армії. Галичани неодноразово відгукувались на прохання волонтерів пожертвувати на фронт продукти, теплі речі, завдяки чому бійці на передовій отримували усе необхідне.

Перед громадою виступив Василь Абрамів - один з командирів УДА, мешканець Задністрянська. Від імені усіх добровольців п. Василь подякував галицькій громаді за молитви та вагому допомогу: "Єдність фронту і тилу - запорука нашої допомоги! Вже три роки наші воїни знаходяться в окопах, і ніщо так сильно їх не зігріває, як розуміння того, що про них пам’ятають і підтримують". Також наголосив на мужності та незламності воїнів, котрі захищали Донецький аеропорт та Піски, котрі "вистояли там, де не витримав бетон".

Прочитано 1336 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x