Вівторок, 21 лютого 2017 12:48

У Галичі проводять інвентаризацію землі

Безлад з роздачею та приватизацією землі, котрий існував від початку отримання незалежності, добряче відгукується й до нині.

Особливо це відчувають члени постійної депутатської комісії із земельних питань. Їм частенько доводиться зіштовхуватися з конфліктами через колись безвідповідальний підхід до виділення ділянок. Наприклад, існують: ділянка під гараж без можливості виїзду з нього, ділянка, котра перекриває дорогу, створюючи незручності мешканцям вулиці, відсутність заздалегідь передбачених місць для дитячих майданчиків та смітників тощо. В результаті виникають проблеми з намаганням логічно розпланувати майбутній розвиток міста.

Через це ще минулого року міською владою було вирішено провести інвентаризацію землі з метою впорядкування та виявлення землекористувачів, власників землі зі встановленням меж їх ділянок, виявлення земельних ділянок, що не використовуються або використовуються нераціонально, не за цільовим призначенням тощо.

На сьогоднішній день на 80% інвентаризація завершена. Завдяки цьому виявлені ділянки, котрі належать місту і можуть приносити прибуток внаслідок здачі в оренду.

Також на останньому пленарному засіданні депутатами було прийняте рішення спрямувати 200 тис. гривень з залишку минулого року на виготовлення Генплану міста. Незважаючи на те, що така робота як генеральний план міста є клопіткою та дорогою, рухатися далі без нього означає й надалі діяти наосліп. Особливо актуальним це стає і через те, що Україна готується до децентралізації, а тому галичанам краще мати чітке паперове обґрунтування, що є територією міста, а що ні. Це надає змогу розробляти план розвитку міста на довготривалі строки, до прикладу у 20 років, що акумулює владу та депутатів думати більш глобально, а не лишень на термін наданим їм повноважень, і діяти чітко за планом.

Прочитано 1525 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x