П'ятниця, 22 січня 2016 11:47

Hotel California по-галицьки

Прогулючись містом, адміни "Галич давній сучасний" вирішили перейтися набережною. Навколо неї стільки сварок на сесіях міської ради сьомого скликання між КП "Галичводоканал" та депутатами, що вона варта окремого матеріалу. Але дорогою ми зупинилися біля цікавої споруди, котру влітку важко помітити через суцільні хащі...

 

А от взимку нам все ж таки вдалося завітати до Hotel California по-галицьки. На момент нашого візиту там нікого не виявилося, але, судячи з облаштування ліжка, крісла, в "готелі" все ж таки хтось проживає, або робить зустрічі, на кшталт "три по 100 в одну посудину", а то і ще з небезпечнішими планами. 

Хто має слідкувати за тим, аби не виникали такі притони, а в даній ситуації - зайнятися ліквідацією? За відповіддю ми звернемося до правоохоронних органів та місцевої влади.

Розуміємо, що містом чимало таких антисоціальних місць. Та з чогось варто починати, оскільки їм немає місця в такому місті, як Галич.

 

 

Прочитано 1278 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x