Понеділок, 24 квітня 2017 18:31

Будинок культури & зупинка за сумісництвом

Багато дискусій було навколо закриття руху автомобілів площею Різдва. Попри все, це не єдина проблема у центрі нашого міста.

Вже не перший рік перевізники облюбували собі автостоянку навпроти поштампу поряд з Районним Народним домом. Внаслідок цього утворилась стихійна зупинка. З одного боку, місце достатньо зручне, адже людям досить близько до неї. Та виникає одна проблема, котра присутня в усіх масових скупченнях – засмічення території.

У зв’язку з цим до Галицької міської ради звернулась директор Галицького РНД Грицик Марія Орестівна з заявою такого змісту: "Доводимо до вашого відома, що біля Районного Народного Дому по вул.  Ярослава Осмомисла, 1 створено стихійну зупинку автобусів приміського сполучення. Просимо вашої допомоги в ліквідації цієї зупинки, оскільки вона приводить до засмічення території біля Народного дому та забруднення самого приміщення через створення стихійного залу чекань."

На останньому ж пленарному засіданні ради пані Марія зазначила: "Я представляю сьогодні Районний Народний дім і централізовану бібліотечну систему, тому що ми знаходимось в одному приміщенні, і сподіваюсь спільними зусиллями вирішити це питання".

Звісно, людей, які чекають на транспорт, можна зрозуміти. До того ж на всі зауваження працівників РНД відповідають, що це громадське місце  і ніхто не має права їх виганяти звідти. Та, внаслідок цього Народний дім перетворюється, скажімо, на не зовсім приміщення для культури.

Ця історія тягнеться досить давно і такі звернення не перші. Два роки тому рішенням міської ради перевізників намагались зобов’язати зупинятись на спеціально зробленій для цього зупинці. Та за законом міська рада не має права зобов’язати перевізників, тому це рішення мало ефект короткостроковий. Тому цьогоріч рішенням другого засідання п’ятої сесії Галицької міської ради сьомого скликання від  11 квітня 2016 року було звернутись до поліції з проханням провести бесіду з перевізниками і "Зобов’язати водіїв автотранспорту приміських маршрутів здійснювати посадку-висадку пасажирів біля встановленої навісу (автобусна зупинка) по вул. Об’їзна біля АЗС "ОККО"." 

Та поки що результатів від даного рішення і роботи поліції ми не бачимо, хоч і поліціянти були присутні на засіданні і не були проти такого вирішення питання.

Схоже, що протягом двох наступних тижнів жодних дій ще не було проведено. Маємо надію, що розмова з перевізниками все-таки буде проведена і Районний Народний дім буде домом культури, а не місцевою зупинкою.

Прочитано 1745 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x