Середа, 03 травня 2017 15:31

Галицька гімназія приймала гостей

29 квітня до Галицької гімназії завітали гімназисти із с. Ковалівка Васильківського району Київської області разом зі своїми наставниками.

Хлібом-сіллю нових друзів зустріли учні, вчителі, батьки. Віртуальне спізнання переросло в реальне спілкування. Директор гімназії п. Володимира Тихонь ознайомила з програмою перебування киян на Прикарпатті. Після зустрічі діти пішли відпочивати у свої тимчасові галицькі родини, котрі гостинно прийняли гостей.

У суботу гості відвідали конкурс "Міс Галицька гімназія 2017" в Народному домі м. Галича. Посеред чарівних учасниць, достойно оцінивши досягнення, вміння, ерудицію та майстерність гімназисток, журі нагородило 8 панянок. Корону переможця виборола Лідія Теслюк, учениця 7(11) класу.

30 квітня гості та члени гімназійної родини м. Галича мали нагоду здіснити мандрівку в Карпати - побували в Яремчі та Буковелі. А в понеділок 1 травня - відвідали найвидатніші пам'ятки древньої столиці у Крилосі, Старостинський замок, музей під відкритим небом та ін.

Додому діти повезли масу незабутніх вражень та спогадів.

Прочитано 2287 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x