Понеділок, 29 травня 2017 13:33

"Галич – місто мого дитинства"

У неділю, 28 травня, в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей було організовано районне свято "Галич – місто мого дитинства". У місті було проведено ряд заходів.

Зокрема, відбувся традиційний ХІ регіональний фестиваль танцю "Галицька веселка", учасниками якого стали 12 хореографічних колективів із Галицького, Коломийського районів, міст Івано-Франківська, Калуша та Бурштина.

Викладачі та вихованці дитячої музичної школи запросили жителів районного центру та гостей міста до музичного містечка, де впродовж двох годин юні таланти демонстрували свою майстерність.

Близько сорока учасників свята виконували вокальні та інструментальні твори українських і зарубіжних композиторів, обробки народних пісень, танців.

Художня школа долучилась з виставкою та пропозицією помалювати.

Районний Центр дитячої та юнацької творчості презентував гурток «Спортивний туризм» та молодіжний клуб «Ініціатива». Керівники гуртків Володимир Федорняк та Степан Липовецький разом з учасниками клубу розгорнули справжній екстремальний парк розваг у центрі міста Галича. Усі бажаючі мали можливість відчути себе юними туристами-екстремалами.

А на завершення святкового дійства учасники клубу «Ініціатива» провели для галичан черговий сеанс вуличного кіно. Глядачі мали змогу під відкритим небом переглянути фільм «Маленький принц», знятий за мотивами книги Антуана де Сент Екзюпері.

 А Галицьким РЦCCCДМ було організовано «Дерево бажань», де усі бажаючі мали змогу записати свої мрії та бажання.

Прочитано 2679 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x