Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.
П'ятниця, 21 липня 2017 14:58

Галицькі рятувальники отримали 40 комплектів захисту

21 липня 2017 року голова облдержадміністрації Олег Гончарук з робочою поїздкою відвідав Галицький район.

На майдані Різдва у м. Галичі він разом із головою райдержадміністрації Миколою Поповичем, головою районної ради Павлом Андрусяком, міським головою Орестом Трачиком, керівництвом обласного управління та  районного відділу ДСНС України в Івано-Франківській області вручив 40 комплектів засобів  захисту для галицьких рятувальників.

Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання  повністю відповідає євростандартам і призначене для використання при ліквідації пожеж в природних екосистемах, лісових та степових пожеж, пожеж торфовищ та їх наслідків на території Галицького району. Про переваги сучасного спорядження, до якого входять костюми, пожежні каски, пояси пожежні рятувальні, захисні черевики та рукавиці, проінформували Олега Гончарука очільники обласних та районних рятувальників Володимир Чернецький та Микола Тимошик.

Освятили спорядження священик церкви Різдва Христового міста Галича отець Володимир Кузюк та декан Галицького деканату УАПЦ митрофорний протоієрей Іоанн Кузь.

Олег Гончарук відзначив, що сьогоднішня подія відбулася завдяки консолідації зусиль місцевих органів влади для покращення умов працівників пожежної безпеки. Важливо й те, що закупівлю даних костюмів проведено через систему «Прозоро,» в результаті чого використано 1008348,00 грн, що дало можливість зекономити 19302 грн, які повернуто у районний бюджет.

Начальник Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький подякував районній владі за розуміння та увагу, яка приділяється забезпеченню пожежно-рятувальних підрозділів, а також зазначив, що нове спорядження значно підвищить спроможність підрозділів під час виконання завдань за призначенням.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 2431 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x