Бесплатные шаблоны Joomla
П'ятниця, 18 серпня 2017 13:06

Дерева горобини на Алеї Небесної Сотні моляться на дощ

Від часу створення Алея Небесної Сотні, вона стала улюбленим місцем для прогулянок багатьох галичан, а дорога додому мешканців району Заріки – набагато приємнішою.

Тут проводять час як старші, так і молоді покоління, що неабияк тішить. Та от догляд за нею хоче, м’яко кажучи, бажати кращого.

Багато хто пам’ятає, як у 2015 році дерева на Алеї почали засихати від довготривалої спеки. Тоді активісти Галича швиденько зорієнтувалась в ситуації і своїми силами врятували молоді деревця від засухи. Минулого року на Алею було підведено воду і комунальники періодично поливали рослини.

То що ж трапилось цього року? Адже більшість дерев горобини вже підросли і на багатьох навіть почали наливатись перші грона. Мабуть, сталася біда – в серпні "зовсім несподівано прийшло спекотне літо". Звісно, наші комунальні служби не могли навіть передбачити такого. Виконавши роботи скошування та догляду за клумбами, нікому не спало на думку їх полити. Надія лише на дощ…

Наразі ж сумно дивитись, як близько третини дерев, котрі вже починали набиратися сили, зараз або повністю засохли, або доживають останні дні. Про газон, мабуть, вже можна не говорити, оскільки вицвів на сонці у жовту рідку траву.

На зауваження від депутатів до директора КП лунає лишень одна відповідь – то коштів нема, то працівники недбалі, то літо спекотне, то робіт ітак чимало, встигнути все неможливо, і, взагалі, всі скарги є вигаданими та надутими. За собою вони провини не вбачають, все завжди виконується вчасно, в тому числі і полив.

Усвідомлюючи, що добитися хоч якогось порозуміння шляхом скарг та розмов не вдасться, міська рада з нетерпінням очікує звіту за виконані роботи від КП "Водоканал" та офіційного пояснення такого недбальства, на думку депутатів, і абсолютно якісно виконаної роботи – на думку директора КП.

Та біда бюрократії – втрачений час, а з ним і молоді дерева, які вже третій рік мовчки моляться на дощ.

Прочитано 1226 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x