Неділя, 01 жовтня 2017 10:56

У Галич нарешті приїхала сім’я бурих

Як ми раніше повідомляли, останні місяці в Галицькому НПП йшла клопітка підготовка до приймання непростих звірів, а саме, бурих ведмедів, яких мали передати нам з Херсонського полону регіоналів.

Після довгої боротьби херсонським активістам все ж вдалося просунути через голосування місцевої ради рішення остаточного звільнення звірів з рук нелюдів. І поки йшли політичні баталії, працівники Галицького НПП готувалися до переїзду нових членів їхньої великої родини. Адже ведмеді вимагають не лише чималої території, а й особливого харчування. Всі ці нюанси були завчасно проконсультовані з українськими та зарубіжними експертами, враховані особливості території парку та проведено домовленості щодо забезпечення тварин червоною рибою.


Екологи, які супроводжували бурих з Херсону, задоволені новими умовами, створеними для життя ведмедів, і можуть з полегшенням нарешті видихнути.

Що ж, а ми вітаємо Галицький НПП та усіх галичан з поповненням! Тож не забуваймо про осінні смаколики, якими можна поділитися з ведмедями, а саме: потрібні фрукти (яблука, груші, банани), овочі (помідори, кабачки, дині, буряк столовий, морква), ягоди (малина, виноград), горіхи, мед (тільки штучний), згущене молоко, а також ведмеді полюбляють сухофрукти, різноманітні крупи, кукурудзу. 

Прочитано 1990 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x