Понеділок, 23 жовтня 2017 15:06

Галицькому пласту шість років

Цьогоріч галицькі пластуни відзначають вже шосту річницю з дня відновлення Пласту в Галичі. 

З такої святкової причини, як повідомив на своїй сторінці у соцмережі районий голова станичної старшини ГО "Пласт" Петро Ткачівський, найстійкіші та найвпертіші, не зважаючи на дощову погоду, пішли у мандрівку до урочища Бідун над річкою Лімниця. За його словами, мандрівку розпочали, як і годиться пластунам, богослужінням.

"Справжнім випробуванням було розпалити ватру, коли навкруги усе мокре. Але із цим завданням пластуни справились успішно, тому змогли зварити  поїсти і зеленого чаю. Програма була насичена тереновими іграми, так як пластуни мають за обов’язок здавати точки проби, то на пообідній тиші провели дискусію про Три головні обов’язки пластуна", - ділиться Петро Ткачівський.

Варто зазначити, що Три головні обов’язки, про які йдеться вище, - це зобов'язання, які бере на себе пластун, складаючи Пластову присягу. Вони неначе три дороговкази, мають стояти пластунам у пам'яті, просвічувати пластовий шлях у щоденному житті, і складаються вони  із таких точок: бути вірним Богові та Україні, допомагати іншим та жити за Пластовим законом і слухатись пластового проводу.

Організатор щиро дякує батькам, які відпустили своїх дітей у мандрівку.

Прочитано 1789 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x