
Допомогти комунальникам зголосилися працівники міської ради та депутати. Не відомо, чи галицьке кладовище колись вже мало стільки активних прибиральників. Все було заповнене веселим галасом людей, шумом від бензопил та косарок.

Але, зрозуміло, що одного дня замало, аби навести на цвинтарі належний порядок, хоч і роботи було зроблено сьогодні чимало. Стан галицького кладовища потребує більше уваги, і не лише з боку влади. Це – обличчя людей, котрі живуть у місті. Пропонуємо галичанам долучатися до прибирання, все ж таки цвинтар – місце, котре мають прибирати усі. Ми переконані, що наступного разу галичани залюбки приєднаються.












