Середа, 01 листопада 2017 13:45

Дитячий будинок сімейного типу поповнився новими дітьми

Відповідно до розпорядження Галицької районної державної адміністрації від 25.06.2015 р. № 308 в районі було створено перший дитячий будинок сімейного типу на базі родини Тимчишин.

В даному ДБСТ виховується 5 дітей, позбавлених батьківського піклування, соціальне супроводження здійснює Галицький РЦСССДМ.

Батьки-вихователі володіють знаннями, вміннями і навичками для того, щоб захищати та виховувати дітей у безпечних, здорових умовах, надавати позитивний приклад, сприяти формуванню у дітей позитивних соціальних відносин. Вони відчувають проблеми дітей і складну долю, тому налаштовані на допомогу іншим дітям.

Батьки-вихователі познайомились із 3-ма дітьми, позбавленими батьківського піклування, які перебували у МЦСПРД (с. Мединя) і виявили бажання взяти на виховання і спільне проживання даних дітей.

Згідно розпорядження Галицької районної державної адміністрації від 25.10.2017 р. № 642 троє малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування, з 1 листопада 2017 року довлаштовані в дитячий будинок сімейного типу родини Тимчишин. Отже, ще 3 дітей знайшли родину, люблячих батьків, братів та сестер, сімейний затишок та батьківське тепло.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 1358 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x