Вівторок, 28 листопада 2017 07:55

У Галичі створено ще один дитячий будинок сімейного типу

Віднедавна у Галицькому районі функціонує вже два дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 12 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Так, як повідомляє Галицька РДА, відповідно до розпорядження голови Галицької районної державної адміністрації від 24.11.2017 року № 696 "Про створення дитячого будинку сімейного типу та передачу на виховання і спільне проживання малолітніх дітей", з метою поширення сімейних форм виховання дітей, створено ще один дитячий будинок сімейного типу на базі сім’ї Хабарова Сергія Миколайовича та Хабарової Ольги Володимирівни, котрі є мешканцями м. Галича. На даний час до будинку влаштовано на виховання і спільне проживання 3-х рідних братів, позбавлених батьківського піклування.

Доукомплектування дитячого будинку буде здійснюватись впродовж 12 місяців з часу його створення. Соціальний супровід ДБСТ буде здійснювати Галицький РЦСССДМ, служба у справах дітей здійснюватиме контроль за виконанням батьками-вихователями своїх обов’язків щодо виховання та утримання дітей.

 

Прочитано 1968 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x