Кабмін прийняв рішення продовжити карантин в Україні до 24 квітня через розповсюдження коронавірусу.

На сьогодні всі підприємства, організації та установи, що надають житлово-комунальні послуги, працюють в штатному режимі.

Міністерство соціальної політики збирається збільшити розміри субсидій на оплату житлово-комунальних послуг через карантин.

Довгоочікуваним заступником голови Галицької РДА став Олександр Візінський.

Батькам погрожують штрафами у разі, якщо їхні діти перебуватимуть на вулиці під час карантину. Чи правда це?

В Галицькому районі терміново посилюють режим карнатину. Кого зачепить найбільше і на який термін - читайте далі.

Перспективний план став можливою причиною того, що в Галицькому районі будуть летіти "голови".

Зважаючи на останні події, котрі стосуються переговорів з Російською федерацією частина депутатів Верховної ради написали відкрите звернення до президента України Володимира Зеленського. Список підписантів поповнюється.

Депутат ВР україни по 84-му окрузі запропонував створити урядову гарячу лінію в зв′язку з ситуацією з розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19.

Ігор Фріс терміново звернувся до Прем’р-міністра України Дениса Шмигаля з проханням максимально швидко зреагувати на ситуацію, що склалася навколо короновіруса.

2 березня в кабінеті голови Галицької районної ради Павла Андрусяка відбулася розширена нарада, щодо можливості приєднання сіл Задністрянське та Бовшів до Галицької ОТГ.

Комісія з проведення конкурсу на зайняття посади медичного директора КП "Галицька лікарня" Галицької районної ради в Івано-Франківській облісті звернулася до голови ради з проханням повторно оголосити конкурс.

Депутат Верховної Ради по 84-му окрузі Ігор Фріс учора під час прийому громадян підписав меморандум.

26 лютого відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області».

Реформа децентралізації може з тріском поставити крапку на існуванні Галича, але звідки ж ростуть ноги?..

11 лютого 2020 року розпочала роботу гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

6 лютого у Верховній раді України проходив бурхливий розгляд законопроєкту про ринок земель сільськогосподарського призначення.

Від сьогодні запрацювала перша послуга в програмі "ДІЯ".