Шаблоны для Joomla 3 здесь

Головою медичної комісії Івано-Франківської обласної ради Андрієм Яворським, депутатом від політичної сили "Слуга народу", було ініційовано створення виїзної комісії у лікарні, які приймають пацієнтів з вірусом covid-19, з метою сформувати чітке та реальне розуміння того, що відбувається на сьогодні на Прикарпатті з пандемією.

Посилені карантинні обмеження будуть запроваджені в Україні з 8 до 24 січня включно 2021 року.

У вівторок, 1 грудня 2020 року, відбулося друге пленарне засідання першої сесії обласної ради восьмого демократичного скликання.

Народний депутат по 84-му окрузі Ігор Фріс прокоментував чому не підтримав законопроект 2194.

Як результат доволі напруженої передвиборчої кампанії Галицька ОТГ отримала міську раду, до якої увійшло 8 партій:

Як повідомили на сайті ЦВК, до Івано-Франківської районної ради увійшло 6 партій (всього - 54 депутати):

Два законопроекти, співавтором котрих є народний депутат по 84-му окрузі Ігор Фріс, стали законами.

Очільник Івано-Франківської області також підтримує ідею перейменування новоутвореного Івано-Франківського району на Галицький.

В’ячеслав Негода: "Ліквідація та реорганізація місцевих державних адміністрацій не повинні вплинути на стан надання послуг населенню."

Чергове засідання Галицької міської ради таки відбулося.

9 липня 2020 року під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

2 липня задля ліквідації наслідків стихії природного характеру Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про виділення коштів з резервного фонду Державного бюджету, зокрема, для Івано-Франківської області у сумі 480 мільйонів гривень.

Народний депутат по 84-му окрузі Ігор Фріс разом з колегами розробили законопроєкт, який передбачає зміни до Бюджетного кодексу України.

Сьогодні Верховна Рада України у другому читанні підтримали законопроєкт №2255, співавтором якого є народний депутат Ігор Фріс.

Районні ради передбачені чинною Конституцією України, а отже вони діятимуть і на рівні нових районів.

Реорганізацій, а тим більше ліквідацій районних державних адміністрацій, в цьому році не передбачається. Про це повідомив заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, коментуючи питання схвалення Урядом постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів».

Близько 30 жителів сіл Насташине та Конюшки на межі Галицького та Рогатинського району Івано-Франківської області 12-го червня вдруге не дозволили під’єднати підстанцію на земельній дільниці, де анонсують будівництво свиноферми.

28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків.

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x