Понеділок, 08 січня 2018 16:12

Очільник району "В гостях у казки"

Черговий переможний проект в конкурсі міні-грантів "Громада своїми руками"  успішно реалізовано громадською організацією "Еко-Галич" та вже на днях був оглянутий очільником району.

Голова райдержадміністрації Микола Попович відвідав Галицький національний природний парк. Під час зустрічі з директором Олегом Гайдуком та заступником директора з наукової роботи Володимиром Бучком обговорено плани та перспективи розвитку Галицького НПП на найближчий період, а також впровадження міжнародних проектів, які позитивно позначаться на подальшому розвитку регіону.

Керівнику району було презентовано нову туристичну атракцію «В гостях у казки». Даний проект, автором якого є громадська організація «Еко-Галич», здобув перемогу в 2017 році у конкурсі "Громада своїми руками", організованого АМЕР м. Бурштина.

У рамках проекту споруджено шість просторих вольєрів для сов, воронових птахів і соколів; зимовник для переважно хворих і культових тварин, стилізований під хатинку Чаклунки (прототип Баби-Яги); еколого-пізнавальний маршрут у старому казковому лісі, зі «звіриною стежиною», де відтворено сліди 14 видів лісових звірів, та ігровим стендом "Пізнай тварину за шерстиною".

М. Попович зазначив, що даний проект є актуальним і доцільним для піднесення туризму в Галицькому районі, адже відповідно до Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року туристично-рекреаційна сфера – одна із пріоритетних, та запевнив керівництво Галицького НПП у всебічній підтримці з боку районної влади.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 338 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla