Четвер, 14 квітня 2016 22:41

Звідки раптом тиша?

Швидко та «безболісно» пройшла сьогодні позачергова сесія міської ради у Галичі. І навіть представники бурштинського РАІ здивовано питали: «А чому, на вашу думку, усе пройшло так гладко?». Вони просто на два тижні запізнились, якщо шукали сенсації...

 

Насправді, найбільше роботи у депутата – між пленарними засіданнями. І її якість – одна з причин швидкого чи повільного голосування (одна з причин, бо інша – недопрацювання самих працівників міської ради).

Вже кілька місяців ми працюємо над впорядкуванням самої роботи і правильним делегуванням обов’язків. І коли спочатку детально розроблене положення про комісії, наприклад, викликало опір – навіщо, мовляв, такої деталізації (досі комісії взагалі без положення працювали), то зараз все починає таки набувати іншого вигляду. Наприклад, запитання одного з голів комісії про те, чому не було зібрано комісії для попереднього обговорення кошторисів, таки викликало у декого посмішку, а у декого роздратування. Адже повноваження приймати рішення і збирати комісію має саме голова комісії, а не секретар, мер чи будь-який інший працівник міськради. А саме детальне розприділення обов’язків і повноважень повинно зняти схожі запитання у майбутньому.

Ще одним відкритим питанням є відкрита робота ради, широке інформування населення про всі рішення, кошториси, обіг коштів. Невдовзі запрацює новий сайт міської ради. Маємо надію, що з часом він зможе виконувати покладені на нього функції. У планах – пленарні засідання у прямому ефірі та можливість будь-коли їх переглянути. Це дасть можливість виключити з засідань ситуації, схожі на ту, що відбувались на березневій сесії. І, перш ніж зловживати своїм становищем, будь-який політичний лідер чи працівник сто раз подумає.

О. Г.

Прочитано 988 раз
Більше у цій категорії: « А вибір Є? Здоровий глузд, ти є? »
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla