П'ятниця, 02 березня 2018 22:14

Нове підняття тарифів не за горами

Не пройшло ще кількох місяців від часткового підняття тарифів на комунальні послуги (минулого року було піднято тарифи на водопостачання, водовідведення та тверді ТПВ), як директор КП "Галичводоканал" Любомир Нагірняк знову відвідав сесію міської ради з проханням підняти тарифи, аргументуючи підняттям цін, внаслідок чого підприємство надає послуги нижче собівартості.

Лише підвищення цін на електроенергію тягне за собою збитковість комунального підприємства при тарифах, які навіть після останнього підняття, далеко не є рентабельними.

Звісно, що депутати досить критично віднеслись до прохання, адже будь-яке підняття ніколи не вітається населенням. Тож, згідно закону, міська рада вирішила винести тарифи на комунальні послуги КП "Галичводоканал" на обговорення. Зокрема:

    утримання будинків (квартплата):

– при освітленні сходових кліток – 1,50 грн за м2 загальної площі,

– при відсутності  освітлення  сходових кліток  – 1,45 грн за м2 загальної площі,

– при наявності ліфта –  3,50 грн за м2 загальної площі.

    водопостачання:

– для населення – 10,54 грн за куб. м;

– для бюджетних установ та організацій – 19,80 грн за куб. м;

– для інших підприємств – 21,54 грн за куб. м;

    водовідведення:

– для населення – 18,60 грн за куб. м;

– для бюджетних установ та організацій – 32,40 грн за куб. м;

– для інших підприємств – 35,22 грн за куб. м.

Вагомим було зауваження депутата Леочко С. щодо наявності сходових кліток без освітлення. Тому депутати просили взяти до уваги директора водоканалу, що деякі сходові клітки з освітленням лише на папері, а реально там тривалий час воно відсутнє.

Також міською радою було погоджено тарифи на комунальні послуги зі збору та вивозу рідких побутових відходів - 79,20 грн за куб. м та зі збору та вивозу великогабаритних відходів 87,75 грн за куб. м.

Прочитано 689 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар