Вівторок, 08 травня 2018 14:09

Галич все ближче до об'єднання в громаду

7 травня 2018 року в м. Галичі, в приміщенні візит-центру, відбувся круглий стіл з питань активізації добровільного об’єднання територіальних громад в потенційну Галицьку ОТГ.

Організатори заходу - спеціалісти Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк, Максим Чопей, Оксана Швець розповіли присутнім сільським головам, депутатам районної ради про хід проведення адміністративної реформи в Україні та в області зокрема, надали роз’яснення щодо процесу управління територіями в ОТГ та інституту старост, озвучили критерії спроможності ОТГ, проінформували про державну фінансову підтримку, а також переваги та виклики, які чекають на новостворені об’єднані територіальні громади. Особливу зацікавлення в учасників заходу викликала інформація про створення Галицької громади, її формат та учасників, фінансові ресурси.

Усі, хто взяв участь в обговоренні даного питання, наголошували на історичності моменту та необхідності створення найближчим часом ОТГ з центром у м. Галич. Наступним етапом повинні бути громадські слухання, затвердження рішення про утворення Галицької ОТГ на сесії Галицької міської ради. Запрошення увійти до її складу отримають сільські ради, які, в свою чергу, мають провести аналогічні громадські обговорення, результатом яких стануть прийняті відповідні рішення про входження до Галицької ОТГ.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 1792 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x