Вівторок, 15 травня 2018 18:18

Чи буде мир між "Ґудвеллі Україна" та пасічниками після загибелі бджолородин

Все частіше навколо теми екології у Галицькому районі виникає багато загострень. Останнє, як ми вже повідомляли, у Галицькому районі масово загинули бджолородини.

Вчора, 14 травня, пасічники звернулись до районної ради щодо вирішення даної проблеми, внаслідок чого було створено комісію у складі представників від Управління Держпродспоживслужби (Гринник М. М.), підприємства «Ґудвеллі Україна» та Галицької спілки пасічників.

Наразі комісією був відібраний підмор на аналіз, котрий робитимуть у лабораторіях санітарно-епідеміологічних станцій Рогатина, Івано-Франківська та Києва, та очікуються результати. У свою чергу представники «Ґудвеллі Україна» запропонували пасічникам налагодити співпрацю, в результаті якої мали б вирішити цей конфлікт та попередити в майбутньому подібні ситуації.

Отож, 22 травня запланована зустріч конфліктних сторін. О 9.00 в Галичі біля будинку культури на пасічників очікуватиме автобус, котрий відвезе їх на підприємство для переговорів.

На жаль, дане підприємство хоче вирішити все у тісному колі, де більша частина громадськості не зможе сказати своє слово. Адже окрім смерті бджіл є багато шкоди, котру завдають такі хімічні обробки полів. Вже не першу весну в цей період дитяче відділення місцевої лікарні переповнене дітьми з симптомами отруєння, що викликає значно більше занепокоєння.

За іронією долі під час розгляду робочою комісією даного питання, очільники району перебувають закордоном з робочим візитом щодо будівництва на теренах району м'ясопереробних заводів від цього ж підприємства.

Прочитано 1775 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар