nachodki.ru интернет-магазин
Понеділок, 22 жовтня 2018 15:38

Критерії обрання головного: перспективи чи політика?

Сьогодні, 22 жовтня 2018 року, о десятій годині ранку в приміщенні Галицької районної ради розпочалося засідання конкурсної комісії з обрання нової кандидатури на посаду головного лікаря Галицької центральної районної лікарні.

За попередніми даними мало бути чотири кандидати, але сьогодні прийшло тільки троє, а саме: Любомир Журавецький, котрий зараз виконує обов'язки головного лікаря, а також керував лікарнею до цього; заступник головного лікаря Галина Борецька; завідуючий поліклінікою Володимир Крупа. В якості кандидатів на посаду головного лікаря вони представляли конкурсній комісії свої програми розвитку лікарні на майбутній 5 років. Більш детальні дані про проекти можна буде дізнатися з сайту районної ради зовсім скоро, та перейдімо безпосередньо до голосування вже конкурсної комісії.

Отож, нагадаємо, що головою конкурсної комісії була заступник голови районної ради Гордійчук Любов, заступник голови районної адміністрації з гуманітарних питань Чабак Олександр та від громадської ради - Ірина Чернега та Михайло Зіньковський, а також від медичної профспілки - Володимир Сова та Наталя Іжицька.

На першому етапі голосування бали розділилися порівну за двох кандидатів Журавецького Л. та Крупу В. Вони набрали порівну по три бали, але, згідно постанови та положення про конкурсну комісію, остаточне слово має голова комісії. Отож, як власне і передбачалося, інтриги не буде й згідно голосування у конкурсі переміг Журавецький Любомир. Оскільки комісія має рекомендаційний характер затвердження районною радою все одно не оминути.

Та, ми більш ніж переконані, що і тут не буде "чорного лебедя", й навряд рада ризикне й спроможеться знайти достатньо голосів, щоб протистояти БЮТ...

Далі буде

Прочитано 2268 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x