Интернет-магазин nachodki.ru
Середа, 31 жовтня 2018 23:21

Болючі питання лікарні

В продовження теми виборів головного лікаря Галицької ЦРЛ.

Як виявилося нині, колектив Галицької центральної районної лікарні обурений результатами голосування комісії з обрання кандидата на заміщення вакантної посади головного лікаря КЗ «Галицька ЦРЛ».

У зв'язку з цим 31 жовтня відбулися збори трудового колективу у складі 130 чоловік, на яких було висловлено недовіру до результатів даної комісії.

У чому ж річ?..

Каменем спотикання стало членство у конкурсній комісії особи, котра, за словами В. Сови, там бути не мала. Виявляється Михайло Зіньковський, згідно розпорядження голови Галицької районної державної адміністрації від 5 жовтня 2018 року "Про новий склад громадської ради", не являється членом громадської ради при Галицькій РДА і не був делегованим у комісію від ГО «Галич Майдан».

Але чомусь його особа не була замінена у складі конкурсної комісії на іншу, що призвело, на думку колективу, до несправедливого голосування, оскільки прихильників БЮТ була більшість. Колектив вважає, що політичними примхам немає місця у даному питанні і вирішення, хто має очолити Галицьку районну центральну лікарню, має бути прозорим і справедливим, а також з максимальним урахуванням думки колективу. Нам надали копію протоколу зборів, де є 130 підписів, згідно з яким медпрацівники незадоволені керівництвом теперішнього їхнього головного лікаря.

У зв'язку з цим колектив Галицької центральної лікарні звертається до очільників району з вимогою якнайшвидше врегулювати дане питання та забезпечити максимальну демократію, прозорість, справедливість та незаангажованість у виборі головного лікаря. Якщо ж влада не піде на вимогу колективу, медики вперше в історії Галицького району обіцяють страйк.

Варто відмітити, що підтримують у визнанні незаконними результати конкурсної комісії й громадські організації «Галицьке об’єднання ветеранів АТО», «Галич Майдан» та «Галич давній сучасний».

То чи буде страйкувати Галицька лікарня, чи все ж районна рада спроможеться скинути з себе «Юлін зашморг», стане відомо зовсім скоро…

 

Прочитано 2869 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x