Бесплатные шаблоны Joomla
Неділя, 23 грудня 2018 00:46

Чорний сніг не зникав

Точнісінько як і минулого року з початком зими соцмережі знову зарясніли світлинами з сірим снігом та дописами-зверненнями до чиновників, з обуреннями та скаргами. Шкода, що лише випадання снігу змушує 99% людей згадати про Бурштинську ТЕС та її вплив на екологію, здоров'я кожного з нас. Та парадоксально те, що мине зима і переважна більшість, як і цьогоріч, забуде про всі страхи, саджаючи бараболю. На жаль, в першу чергу, реальність саме така.

Тішить те, що протягом року все-таки ведеться певна робота щодо вирішення даного питання, її проводять активісти, котрі назвали себе "Об'єднання "вдячних" ДТЕК". Отож, за цей рік було складено багато запитів і звернень, проведено безліч зустрічей, нарад (на жаль, бюрократичні моменти не зникають ніде і ніколи), переговорів. Зокрема, була отримані статистичні дані щодо певних захворювань у районі, піднято проблему золовідвалу, зібрані певні дозволи тощо. І головний результат - активістам вдалось зарезервувати кошти з екологічного фонду (увага! вперше за історію роботи Бурштинської ТЕС на теренах нашого району) на масштабні дослідження води, грунту, атмосферного повітря.

Чимало часу та зусиль було витрачено на пошуки виконавців та перемовин з владною стороною, щоб зберегти максимальну чистоту досліджень. Вони мали розпочатися ще у жовтні, але правдами чи неправдами процес затягнувся, погодні умови стали неможливими для їх проведення. Та договір з інститутом підписано, тож з настанням сприятливих погодних умов (для точності досліджень необхідна плюсова температура) дослідження будуть проведені. Інформацію про них буде опубліковано на нашому сайті згодом.

Тільки реальний аналіз стану навколишнього середовища дасть можливість рухатися вперед у боротьбі з титаном ДТЕК. Не маючи реальних даних усі претензії залишаються без відповіді, адже на папері усі норми витримані і все законно. 

Далі буде

Прочитано 908 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x