Понеділок, 24 червня 2019 14:26

Галичани відвідали Український муніципальний форум

Днями у Одесі відбувся XV Український муніципальний форум, організований Асоціацією міст України, у якому взяли участь майже 500 голів громад, урядовців, парламентарів, експертів та представників міжнародних організацій задля обговорення нагальних питань місцевого самоврядування.

У рамках Форуму відбулося три тематичні дні: День діалогу з владою, День Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та День економічного розвитку українських міст. 

Під час Дня економічного розвитку українських міст відбулося урочисте оголошення проектів-переможців конкурсу короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за проєкт «Успіх у бізнесі» став переможцем конкурсу гендерних ініціатив Асоціації міст України.

У складі делегації з Івано-Франківської області відвідали захід і депутат обласної ради Володимир Магаль та міський голова Галича Орест Трачик. Зокрема галичани побували на Дні діалогу, де зустрілись та мали грунтовну бесіду з мером Києва а також головою Асоціації міст України Віталієм Кличком.

Під час зустрічі були обговорені деталі співпраці між Києвом та Галичем, можливості укладення відповідного договору про партнерство та приїзд Віталія Володимировича у Галич в найближчий час. "Тішить, що очільник нашої столиці знає і шанує Галич, як колиску української державності. Хочу зазначити, що вже у скорому часі буде підписано договір про співпрацю між Києвом та Галичем, котрий, як пообіцяв пан Кличко, буде містити пункти про всебічну співпрацю у сферах культури, медицини, комунальної галузі, розвитку інфраструктури." - зазначив Вододимир Магаль.

Прочитано 751 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x