Статьи и обзоры nachodki.ru
Понеділок, 24 червня 2019 14:26

Галичани відвідали Український муніципальний форум

Днями у Одесі відбувся XV Український муніципальний форум, організований Асоціацією міст України, у якому взяли участь майже 500 голів громад, урядовців, парламентарів, експертів та представників міжнародних організацій задля обговорення нагальних питань місцевого самоврядування.

У рамках Форуму відбулося три тематичні дні: День діалогу з владою, День Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та День економічного розвитку українських міст. 

Під час Дня економічного розвитку українських міст відбулося урочисте оголошення проектів-переможців конкурсу короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за проєкт «Успіх у бізнесі» став переможцем конкурсу гендерних ініціатив Асоціації міст України.

У складі делегації з Івано-Франківської області відвідали захід і депутат обласної ради Володимир Магаль та міський голова Галича Орест Трачик. Зокрема галичани побували на Дні діалогу, де зустрілись та мали грунтовну бесіду з мером Києва а також головою Асоціації міст України Віталієм Кличком.

Під час зустрічі були обговорені деталі співпраці між Києвом та Галичем, можливості укладення відповідного договору про партнерство та приїзд Віталія Володимировича у Галич в найближчий час. "Тішить, що очільник нашої столиці знає і шанує Галич, як колиску української державності. Хочу зазначити, що вже у скорому часі буде підписано договір про співпрацю між Києвом та Галичем, котрий, як пообіцяв пан Кличко, буде містити пункти про всебічну співпрацю у сферах культури, медицини, комунальної галузі, розвитку інфраструктури." - зазначив Вододимир Магаль.

Прочитано 329 раз

Останні новини

750 метрів заборонених знарядь лову вилучено на Бурштинському водосховищі

10 липня 2020 року рибпатрульні Управління Держагенства рибного господарства у Івано-Франківській… Читати далі...

Митрополичі палати у Крилосі – новий розвиток завдяки сучасним технологіям

Національний заповідник "Давній Галич" популяризує та зберігає пам’ятки охорони культурної… Читати далі...

Які документи необхідні для отримання матеріальної допомоги постраждалим від повені

Вчора, 7 липня відбулась онлайн-нарада голови Івано-Франківської ОДА з керівниками РДА, ОТГ і міст… Читати далі...

Вже наступного тижня постраждалі від повені отримають допомогу

2 липня задля ліквідації наслідків стихії природного характеру Кабінет міністрів України ухвалив… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x