Четвер, 25 липня 2019 22:43

Питанням Бурштинської ТЕС зацікавились представники ОБСЄ

Питання екології, пов'язані з ДТЕК Бурштинська ТЕС, викликають все більше занепокоєння, а, відтак, отримують розголос.

Ми вже писали, що фактом недопущення екологічної інспекції на станцію зацікавились представники ОБСЄ. Так, вчора, 24 липня, громадський активіст Василь Абрамів зустрівся з представником Івано-Франківського відділення Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ. На зустрічі було обговорено екологічну ситуацію, що склалась у Галицькому районі, проблеми, пов’язані з золовідвалом, недопущення на підприємство екологічної інспекції, проведення досліджень на території району та інше. Відтак звіт щодо даної ситуації буде подано до центрального відділення представництва ОБСЄ у Києві, а далі - у інші країни ЄС.

Усім зрозуміло, що дане підприємство впливає на довкілля не лише Галицького району, України, а й поза її межами. Тож керівництво ДТЕК має зрозуміти, що просто говорити людям, що екологічні норми дотримуються і перевищень немає, мало, потрібно ще й реально дотримуватись цих норм.

Прочитано 1629 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x