Шаблоны для Joomla 3 здесь
Понеділок, 25 листопада 2019 16:25

На Прикарпатті стартувало навчання в «Школі молодого депутата ОТГ»

Як зробити свою громаду успішною та як стати ефективним депутатом ОТГ? Відповіді на такі запитання покликаний знайти проект «Школа молодого депутата ОТГ», який стартував цієї неділі, 24 листопада, в Івано-Франківську.

Спікерами на першому тренінгу стали Ігор Довірак, голова Печеніжинської ОТГ, Роман Круховський, голова Тлумацької ОТГ, тренер Корпусу Миру США в Україні та «Школи лідерів» Радислав Петрів.

Проект «Школа молодого депутата» ініціювала команда народного депутата України від виборчого округу № 84 Ігоря Фріса. Втім організатори наголошують, що школа не зосереджена на політиці. Натомість спрямована на навчання молодих людей, не залежно від їхніх політичних поглядів.

За словами одного із співорганізаторів проекту Віталія Вербового, в рамках навчань учасники перейматимуть досвід успішних діючих голів та депутатів ОТГ, а також пройдуть тренінги, які мають на меті сформувати у них бачення майбутнього своєї громади. Серед тем також: виборчі технології, імідж депутата, лідерство, організація та мобілізація громад, принципи бюджетотворення в ОТГ.

«Депутат ОТГ – це , перш за все, людина, яка прагне змінювати свій населений пункт на краще. Втім, не завжди майбутні представники громади розуміють, як вони втілюватимуть свої ідеї. Я, як голова ОТГ, розповів присутнім про можливості наповнення місцевого бюджету. Це, зокрема, створення максимально сприятливого середовища для підприємців. Адже, якщо на території ОТГ функціонує бізнес, йому тут комфортно, то це, однозначно, – робочі місця і наповнення бюджету. А ще наше завдання – розвиток молоді, спорту, збереження самобутності населених пунктів ОТГ з допомогою проведення унікальних фестивалів. Величезну увагу приділяємо і залученню інвестицій, зокрема іноземних. Нещодавно підписали договір з німецькою фірмою про щодо будівництва 12 вітряків на території Тлумацької ОТГ», - зазначив під час тренінгу голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський.

Загалом для участі в тренінгах «Школа молодого депутата ОТГ» зголосилася понад сотня людей. Серед них представники кожного з районів округу №84.

«Спілкування і обмін досвідом відбувається в інтерактивній формі. Ми можемо дізнатися, як працює ОТГ від людей, які безпосередньо працюють в цій сфері, які вже творять громаду і роблять її успішною. Формат сприяє тому, аби виникло розуміння, як можна розвивати свій населений пункт і що саме буде дієвим», - зазначив учасник «Школи молодого депутата ОТГ» з Тисменицького району Сергій Островський.

Уже цієї неділі, 1 грудня, на учасників школи чекає нова тема - «Виборчі технології та комунікації з виборцями».

Прочитано 796 раз

Останні новини

В місті Галич трапилась ДТП

На автошляху Н-09 в місті Галич трапилася дорожня пригода  Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x