Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla
Понеділок, 03 лютого 2020 16:59

Нардеп Ігор Фріс прогнозує важкий пленарний тиждень

На своїй сторінці у соцмережі депутат від "Слуга Народу" по 84 окрузі Ігор Фріс поділився думками щодо третього сесійного засідання ІХ скликання Верховної Ради України.

У своєму відео нардеп Ігор Фріс прокоментував деякі ключові законопроєкти, навколо котрих точаться суперечки і за котрі мають цього тижня голосувати.

Відтак, одним з найгостріших законопроєктів залишається закон про ринок землі. Варто зазначити, що до нього надійшло понад 4,5 тисяч правок. У випадку, якщо розглядатиметься кожна правка окремо, це передбачає досить затяжний процес.

Ігор Фріс акцентуватиме увагу в даному законопроєкті на правках щодо забезпечення інтересів селян  та інтересів українського аграрія. Принциповими моментами нардеп вважає те, щоб не було доступу іноземцям до ринку землі до моменту затвердження результатів всеукраїнського референдуму, гранична концентрація в одних руках - до 10 тисяч га, замість пропонованих 220 тисяч га, а також додаткові обмеження щодо обов′язкового підтвердження обсягу коштів на придбання відповідної кількості землі, а тперерахунок відбувався тільки безготівковим шляхом тощо.

А вже цієї п’ятниці на "годині запитань до уряду", де очікується візит Премєр-міністра та Кабміну, Ігор Фріс поставить питання щодо платіжок на газ та методу їхнього нарахування. 

Прочитано 771 раз

Останні новини

В місті Галич трапилась ДТП

На автошляху Н-09 в місті Галич трапилася дорожня пригода  Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x