Интернет-магазин nachodki.ru
Вівторок, 04 лютого 2020 16:26

"Нове крісло" Шмигаля - загроза чи перспективи району?

Денис Шмигаль все-таки посів крісло віце-прем′єр міністра України та Міністра розвитку громад та територій України.

Ще минулої весни Денис Шмигаль в якості генерального директора Бурштинської ТЕС відстоював її інтереси на громадських слуханнях по відновленню роботи золовідвалів, а вже влітку очолив Івано-Франківську область. В Галицькому районі по-різному сприймали таке призначення, адже одні вбачали у цьому посилення впливу інтересів ПАТ ДТЕК, інші вважали, що Шмигаль є менеджером високого гатунку і не варто сприймати все крізь призму суцільної змови. 

Робота на посаді очільника області проявила Дениса Шмигаля дійсно як якісного та професійного управлінця, що підкреслював і сам президент. Галицький район між тим розділився на 4 ОТГ в стратегічному плані, опорною лікарнею визначили Бурштинську, міську, натомість Центральній районній лікарні, а золовідвали час від часу шалено пилять і роботи з нарощування припиняти не збираються.

Звичайно ж, пов’язувати між собою ці події та очільницво областю не варто. Але як відобразиться "нове крісло" пана Шмигаля на Галицькому районі - продемонструє час.

Прочитано 594 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x