Бесплатные шаблоны Joomla
Середа, 05 лютого 2020 15:33

Якими оприлюднять результати досліджень екології у Галицькому районі?

Сьогодні від громадської організації "Галич давній сучасний" було подано звернення щодо оприлюднення результатів досліджень навколишнього середовища у Галицькому районі.

Нагадаємо. що в липні 2019-го року з ініціативи громадськості були виділені кошти на проведення досліджень повітря, води та ґрунту в Галицькому районі в радіусі таких населених пунктів як Демешківці, Придністров’я, Поплавники, Бовшів, Задністрянськ, Галич, Крилос. Метою досліджень стало доведення або ж спростування впливу життєдіяльності Бурштинської ТЕС на стан навколишнього середовища в районі, особливо в населених пунктах, які розташовані поруч.

Отож, результати за цими показниками мали бути готові згідно договору ще у грудні. Однак, громадським активістам в районній раді було повідомлено, що не були витримані усі бюрократичні моменти зі сторони інституту, відтак результати були повернені на доопрацювання. А саме - розділення їх на три окремих висновки згідно договорів.

Тим часом за вікном вже лютий місяць, а результатів не бачили ні громадські активісти, ні громадськість загалом. Врешті-решт? і сніг чорний не випадав, тож нема видимих підстав для занепокоєння жителів району, але аж ніяк не ініціативну групу, яка протягом трьох років намагається зрушити це неповоротке колесо відповідальності титана-виробника перед місцевими мешканцями. Відтак, щоб уникнути бюрократичного футболінгу, сьогодні були подані два звернення на голову Галицької районної ради Павла Андрусяка та голову Галицької РДА Сергія Канюку з проханням якомога швидше оприлюднити результати досліджень та надати ініціативній групі копії.

Будемо мати надію, що затримка в оприлюдненні має просте обґрунтування і аж ніяк намагання замаскувати справжні результати.

Прочитано 545 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x