П'ятниця, 28 лютого 2020 10:43

Інтриги не буде - один учасник конкурсу на посаду генерального директора КП "Галицька лікарня"

26 лютого відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області».

Згідно оприлюднених протоколів на сайті Галицької районної ради пакет документів для участі в конкурсі на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства "Галицької лікарні" подав лише один кандидат, а саме Володимр Крупа.

Комісія у складі заступника голови районної радиГордійчук Л.І. (голова комісії), лікар-терапевт-ревматолог поліклінічного відділення комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області Іжицька Н.О. (секретар комісії); представник громадської організації «Довіра і справедливість» Мартинюк З.Л.; лікар-хірург хірургічного відділення комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області Сова В.Т., представник громадської організації «Галицьке районне об’єднання воїнів АТО Бродович О.В.  розглянула на відповідність усім вимогам пакет документів пана Крупи.

Під час вивчення документів виявилося, що є одна невідповідність.

Як зазначила головний спеціаліст з юридичних питань юридичного відділу виконавчого апарату Галицької районної ради Кабаль В.О. ,  відповідно до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, випуску 78 «Охорона здоров’я», затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31.10.2018 №1977 кваліфікаційні вимоги до генерального директора закладу охорони здоров’я передбачають наявність вищої освіти II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я».

Але серед поданих претендентом документів відсутній документ про наявність спеціалізації «Організація і управління охороною здоров’я» або про наявність вищої освіти II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки». Однак претендентом подано заяву про те, що він є студентом І курсу заочної форми навчання Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету магістерського рівня вищої освіти (магістерська програма «Публічне управління та адміністрування»). Згідно графіку термін навчання з 01.09.2019 по 31.12.2020. на що голова комісії Гордійчук Л.І. зауважила, що зазначений документ не відповідає вимогам Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, випуску 78 «Охорона здоров’я», затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31.10.2018 №1977. 

Втім комісією піднялося питання про допуск кандидата до участі в конкурсі, в результаті чого більшістю голосів п. Крупа В.М. допускається до конкурсу. Отже результатом засідання комісії стало оголошення дати проведення конкурсу, а саме на 4 березня 2020 року о 10.00 год. в приміщенні Галицької районної ради.

Прочитано 1163 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x