П'ятниця, 28 лютого 2020 11:43

Чому медики не беруть участь в конкурсі?

Комісія з проведення конкурсу на зайняття посади медичного директора КП "Галицька лікарня" Галицької районної ради в Івано-Франківській облісті звернулася до голови ради з проханням повторно оголосити конкурс.

Згідно протоколу від 26 лютого 2020 року комісії з проведення конкурсу на зайняття посади медичного директора КП "Галицька лікарня" Галицької районної ради в Івано-Франківській області ніхто не виявив бажання подати пакет документів для участі в конкурсі.

Як повідомляють джерела, то такий конкурс оголошено чомусь тільки в Галицькому районі, решта лікарень області обирають лише генерального директора. Останній у свою чергу призначив би медичного директора. Не останнім фактором небажання подаватися став  також і "цирк" під час проведення минулорічного конкурсу. Нагадаємо, що минулого року під тиском громадськості було призупинено рішення конкурсної комісії, яке, на думку громадських активістів, не мало правової сили. 

Врешті-решт, конкурсна комісія змушена була прийняти рішення звернутись до голови Галицької районної ради щодо оголошення повторного конкурсу на зайняття даної посади. Чи щось зміниться наступного разу - покаже час. Зрозуміло одне: люди втомилися від того, що стають заручниками політичних ігор в районі, і приходить усвідомлення, що очільникам району не цікаві зміни та професіонали. Відтак, краще залишатися осторонь цієї гри.

Прочитано 885 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x