Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla
П'ятниця, 28 лютого 2020 11:43

Чому медики не беруть участь в конкурсі?

Комісія з проведення конкурсу на зайняття посади медичного директора КП "Галицька лікарня" Галицької районної ради в Івано-Франківській облісті звернулася до голови ради з проханням повторно оголосити конкурс.

Згідно протоколу від 26 лютого 2020 року комісії з проведення конкурсу на зайняття посади медичного директора КП "Галицька лікарня" Галицької районної ради в Івано-Франківській області ніхто не виявив бажання подати пакет документів для участі в конкурсі.

Як повідомляють джерела, то такий конкурс оголошено чомусь тільки в Галицькому районі, решта лікарень області обирають лише генерального директора. Останній у свою чергу призначив би медичного директора. Не останнім фактором небажання подаватися став  також і "цирк" під час проведення минулорічного конкурсу. Нагадаємо, що минулого року під тиском громадськості було призупинено рішення конкурсної комісії, яке, на думку громадських активістів, не мало правової сили. 

Врешті-решт, конкурсна комісія змушена була прийняти рішення звернутись до голови Галицької районної ради щодо оголошення повторного конкурсу на зайняття даної посади. Чи щось зміниться наступного разу - покаже час. Зрозуміло одне: люди втомилися від того, що стають заручниками політичних ігор в районі, і приходить усвідомлення, що очільникам району не цікаві зміни та професіонали. Відтак, краще залишатися осторонь цієї гри.

Прочитано 502 раз

Останні новини

У с. Залуква відновлено пішохідний міст

Пішохідний міст у с. Залуква знову відновлено. Читати далі...

Галицька лікарня отримала відремонтований апарат ШВЛ

Сьогодні команда народного депутата України Ігоря Фріса привезла відремонтований апарат ШВЛ до КНП… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x