Субота, 14 березня 2020 11:41

Чи полетять "голови" з президій?..

Перспективний план став можливою причиною того, що в Галицькому районі будуть летіти "голови".

Вже третій місяць не вщухають емоції від оголошеного Перспективного плану і того, як поділився в ньому Галицький район. Нагадаємо, що, згідно останньої версії Перспективного плану, район поділиться на чотири ОТГ - Галицьку, Бурштинську, Більшівцівську та Дубівецьку. І все ніби нічого, якби проти не були села Бовшів та Задністрянське. Їх супротив став поштовхом до отрезвління районної влади і швидкої реакції на дану ситуацію.

Вирішено було звернутися до ОДА з проханням переглянути вкотре розподіл і внести корективи. Такі дії обурили голову міста Бурштин, оскільки при позитивному вирішені Бурштинська ОТГ втратить два досить великих перспективних населених пункти.

Однак, під час перипетій виникла ідея створення Великої і єдиної Галицької ОТГ, у котру увійдуть всі села теперішнього району. На що Бурштинська очільниця Роксолана Джура озвучила на пленарному засіданні Галицької районної ради 6 березня позицію, що  особисто, та й депутати міської ради і бурштинська громада бачать себе у складі Великої Галицької громади. Однак, лише у випадку, якщо до Великого Галича приєднається й дубівецький і більшівцівський кущі.

Така позиція викликала обурення серед бурштинців. Результатом цього стало досить емоційне пленарне засідання Бурштинської міської ради і заяви депутатського корпусу, що висловлена позиція пані Роксолани з трибуни в Галичі - це лише її особиста позиція, і може стати причиною висловлення недовіри очільниці Бурштина.

Галич ж тим часом теж не спить. Тут події розвиваються ще бурхливіше. 40-ва сесія Галицької районної ради вкотре стала політичною ареною, але аж ніяк не показником органу, котрий покликаний вирішувати поставлені районом задачі.

Відтак, звернення від вже двох вищезгаданих сільських рад не було підтримано на президії і не внесено до порядку денного засідання. Тому дане питання спробували внести вже в залі під час засідання. Це зайняло не мало не багато півтори години суперечок між різними політичними силами, перерви, і голосування, врешті-решт. Варто зауважити, що голова Галицької районної ради Павло Андрусяк утримався за внесення даного питання до порядку денного. 

Така позиція викликала обурення і почали ходити чутки про висловлення недовіри і цьому голові.

Яку гру грає голова Галицької районної, ради ходить чимало версій, однак, вже точно зрозуміло, що це не на користь Галичу і району. То чи потрібен такий очільник ради, вирішуйте самі...

Прочитано 1647 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x