http://nachodki.ru/
Четвер, 30 квітня 2020 11:22

Ігор Фріс допоможе бурштинським пожежникам отримати свої заробітні плати

Бурштинські пожежники звернулися до депутата Верховної Ради України по 84-му округу Ігоря Фріса в звязку з невиплатою заробітної плати.

Як повідомляється на офіційному сайті нардепа, у Бурштині ліквідували 18 державну пожежно-рятувальну частину управління ДСНС України, яка охороняла об'єкти ВП Бурштинської ТЕС ДТЕК "Західенерго".

Зі скаргою щодо заборгованості зарплатні та виплат, які нараховується при звільненні, пожежники, які там працювали, звернулися до народного депутата України Ігоря Фріса.

Зарплатні людям не виплачували з січня 2020. Також пожежники не отримали і інших, передбачених законом, виплат, які належні працівнику при звільненні.

Крім того, без їхнього відома змінився і розмір єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - з січня по квітень він сплачувався не з повного розміру зарплати.

За інформацією ДСНС в Івано-Франківській області, борг перед пожежниками виник через заборгованість БуТЕС, яка становить близько 5 мільйонів гривень, зазначив нардеп Ігор Фріс.

"ДТЕК не платить пожежникам і заблокував суди по стягненню заборгованості. Тому заходи реагування повинні бути подвоєні. Це порушення закону, адже згідно ст. 43 КУ, кожен має право на належні, безпені умови праці та на зарплату, яка є не нижчою від визначеної законом. Такий факт є неприпустимим і ганебним", - каже Ігор Фріс.

Відтак цю проблему депутат обіцяє тримати на контролі та в межах наданих повноважень сприяти виплаті заборгованості.

 

Прочитано 582 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x