Интернет-магазин nachodki.ru
Середа, 17 червня 2020 12:14

Ігор Фріс про захист інтелектуальної власності

Сьогодні Верховна Рада України у другому читанні підтримали законопроєкт №2255, співавтором якого є народний депутат Ігор Фріс.

Як повідомляєтья на сайті народного депутата даний документ передбачає створення Національного органу інтелектуальної власності України (НОІВ). НОІВ видаватиме патенти та свідоцтва на об’єкти права інтелектуальної власності.

Нова організація запрацює на базі держпідприємства «Український інститут інтелектуальної власності».

Закон передбачає створення Національного органу інтелектуальної власності України як юридичної особи публічного права, що належить до сфери управління Мінекономіки.

При запровадженні такої державної системи правової охорони інтелектуальної власності брали до уваги передовий досвід Німеччини, Японії, Польщі, Естонії, Грузії, Данії, Сінгапуру, Фінляндії, Південної Кореї, Франції, розповідає Ігор Фріс.

В пояснювальній записці йдеться, що Мінекономіки формуватиме та реалізуватиме державну політику у сфері інтелектуальної власності, а НОІВ виконуватиме окремі публічні функції з реалізації державної політики.

Прочитано 628 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x