Шаблоны для Joomla 3 здесь
Неділя, 05 липня 2020 12:25

Вже наступного тижня постраждалі від повені отримають допомогу

2 липня задля ліквідації наслідків стихії природного характеру Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про виділення коштів з резервного фонду Державного бюджету, зокрема, для Івано-Франківської області у сумі 480 мільйонів гривень.

За словами Віталія Федоріва, фінансовий ресурс перерахували на казначейський рахунок: «Першочергово кошти будуть виплачуватися людям, які найбільше постраждали під час повені, або втратили членів родини, - наголосив Віталій Федорів. – Зокрема, матеріальна грошова допомога буде надана сім’ям загиблих у розмірі 200 тисяч гривень за кожного загиблого члена родини, власникам житлових будинків, які повністю зруйновані (300 тисяч на сім’ю), родинам, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту (50 тисяч гривень на сім’ю), а також сім’ям, житлові будинки яких пошкоджені повінню (20 тисяч гривень на сім’ю)».

Додамо, що обласна державна адміністрація до 15 години понеділка уточнює списки постраждалих. Наразі Віталій Федорів провів онлайн-нараду із головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міськими головами міст обласного значення щодо алгоритму дій задля оперативної підготовки необхідної документації.

Перші кошти люди отримають вже наступного тижня. Задля цього керівництво області й усі відповідні служби працюватимуть без вихідних, щоб вчасно забезпечити надання матеріальної підтримки прикарпатцям, постраждалим внаслідок повені.

До слова, у четвера на позачерговій сесії Галицької міської ради депутати затвердили понад 500 актів, в яких було зафіксовано акт підтоплення. Однак, наприклад, така сільська рада як Перлівецька ще до роботи не приступила. За словами потерпілих сільський голова відтерміновує сесію і створення комісій з незрозумілих на то їм причин. Ми намагалися сьогодні з ним зв’язатися, однак цілий день телефон голови поза зоною. Місцеві активісти повідомили, що сільські депутати самі зібралися і мають вирішити дане питання. Наскільки відомо, то голови та депутати на рвуться писати акти через гіркий досвід 2008-го року, але врешті-решт їм доведеться це зробити.

Прочитано 834 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x