Середа, 13 липня 2016 10:34

Ярослав Бартків залишає Галицький район

Другий голова Галицької РДА після революційних подій Ярослав Бартків, котрого ми спочатку з острахом називали щось на кшталт «пасажир» чи «козачок засланий», а з часом кардинально змінили своє ставлення, офіційно на своїй сторінці повідомив, що залишає посаду голови РДА Галицького району.

Як це вплине на подальший розвиток району - покаже час.

Ось, що він повідомив на своїй сторінці у Facebook: «Майбутнє нашого народу не є справою тільки влади, це є справа всього народу» – Блаженніший Любомир.

26 січня 2015 року призначений Президентом України на посаду голови Галицької РДА. Прийняв рішення залишити бізнес та в час сподівань на зміни попрацювати для галицької громади, використовуючи власний життєвий досвід. В бізнесі ставиш мету, визначаєш шлях і досягаєш результату. Майдан зробив європейський вибір та поставив мету змінити країну. Змінити країну-тобто змінити рівень життя народу, можливо, тільки шляхом реформ в різних галузях держави. Щоб здійснювати реформи, перш за все необхідно зламати систему управління. Якщо систему ламає народ – це революція. Звичайно, в даній ситуації , коли Україна перебуває фактично в стані війни, революція приведе до хаосу та розвалу країни. Тому систему необхідно ламати силою волі по вертикалі влади зверху й до низу і максимально динамічно. На жаль, цей процес не відбувається, або м’яко кажучи гальмує. Гальмує не сам, олігархи докладають зусиль, щоб не відбулася децентралізація влади і, що важливо, адміністративно-територіальна реформа. Тому, коли ти розпочинаєш на районному рівні реформи в галузях або робиш кроки для наведення порядку в тій чи іншій сфері, отримуєш замість підтримки- перепони як по вертикалі, так і від політиканів-популістів районного масштабу. Тому я прийняв рішення піти з посади.

За півтора року все ж таки в цей не простий час вдалося з командою зробити добрі справи на території нашого Галицького району. Думаю, що не просидів в кріслі , але і не тримався за нього. Не шкодую за цим відрізком життя , протягом якого пропрацював разом з галичанами.

Всім дякую за підтримку та співпрацю."

Ми лиш можемо констатувати, що було чимало зроблено у різних напрямках, а також повністю погодитися зі словами Ярослава Петровича, що допоки місцеві князьки не припинять сіяти розбрат у районі, дійти до декларованих Революцією Гідності цінностей та цілей практично неможливо. Варто лиш відмітити, що це принципово відмінні півтори року для Галицького району. Багатьом можливо не подобалася політика п. Ярослава, особливо такі болючі питання як оптимізація шкіл чи скорочення в медичній сфері. Але, хто мислить не сьогоденням, той усвідомлює, що вони насправді є принципово важливими та необхідними. На жаль, "князьки" занадто далекі у своєму мисленні від державотворчих питань, задач та завдань, а особливо мало що їх цікавить спроможність нести відповідальність.

Прочитано 1798 раз

1 comment

  • Comment Link RevaA Середа, 20 липня 2016 19:09 posted by RevaA

    #Лілія_Гриневич вбачає очевидною різницю між якістю освіти в містах та селах. #Опорні_школи мають виправити цю ситуацію. Як наслідок, #початкова_школа буде розташована на місцях, а навчання в старшій школі відбуватиметься на базі опорних шкіл, які буде можливість забезпечити не лише хорошими вчителями, а й сучасним обладнанням. - http://osvita.ua/school/51823/

    Report
Увійдіть, щоб залишити коментар