Вівторок, 28 липня 2020 11:38

Галицька міська рада повернеться до перегляду списку потрепілих

Чергове засідання Галицької міської ради таки відбулося.

У кількості 16 депутатів 27 червня депутатський корпус Галицької міської ради розпочав роботу на першому засіданні чотирнадцятої сесії.

Серед звичайних щомісячних робочих питань було і одне "гаряче" - питання щодо виплати матеріальної допомоги потерпілим від повені.

Спочатку секретар ради зачитав перелік громадян, котрі вже надали повний пакет документів (100 чоловік), та 29 громадян, в котрі перебувають на етапі підготовки до подання. За даний список депутати проголосували одноголосно.

На засідання, як і минулого разу, прийшли громадян, котрі незгідні з рішенням про розмір матеріальної допомоги та вимагають збільшити її з 20-ти до 50-ти тисяч гривень. Також, є громадяни, котрі вимагають внести їх у список на надання матеріальної допомоги, враховуючи те, що води в будинку безпосередньо не було, але були затоплені підвали та цокольні приміщення тощо. 

Щоб не затримувати виплати громадянам, котрі надали повні пакети документів, депутатським корпусом було вирішено,  звернутися до Галицької РДА листом про те, що список громадян на матеріальну допомогу буде розширено після того, як дміська рада перегляне заяви та скарги громадян, створиться відповідна комісія для додаткової перевірки.

 

Прочитано 532 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x