Середа, 05 серпня 2020 18:06

Як пройде ліквідація 9-ти райдержадміністрацій в області?

В’ячеслав Негода: "Ліквідація та реорганізація місцевих державних адміністрацій не повинні вплинути на стан надання послуг населенню."

На цьому наголосив сьогодні під час проведення онлайн-наради з обласними державними адміністраціями заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.

Прикарпаття на нараді представляли перший заступник та заступники голови ОДА Марія Савка, Василь Івасик, Світлана Онищук, керівник апарату Роман Маланій та керівники відповідних структурних підрозділів ОДА.

Зазначалося, що на виконання протокольного рішення засідання КМУ від 22 липня цього року, Міністерство розвитку громад та територій спільно з експертним середовищем напрацювали ряд пропозицій щодо утворення, реорганізації, ліквідації РДА, їх структури, чисельності працівників та розрахунків видатків на їх утримання.

Обласним адміністраціям було презентовано пропозиції до плану заходів щодо децентралізації влади в частині формування РДА в межах нових районів, функції та розмежування повноважень місцевих державних адміністрацій. Йшлося також і про необхідність впорядкування чисельності територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

«В державі проходить адміністративна реформа, створено 136 районів замість 450. Ми повинні оперативно напрацювати пропозиції щодо територіальної організації влади та не допустити погіршення надання адміністративних послуг нашим громадянам. Функції ЦНАПів, які зараз діють при РДА, повинні перейти до відповідних структур у всіх 1470 новостворених громадах», - зазначив В’ячеслав Негода.

За результатами наради облдержадміністрації доручено напрацювати пропозиції з урахуванням особливостей території, чисельності населення, стратегії розвитку нашої області задля оперативного формування плану заходів децентралізації влади в частині організації роботи місцевих адміністрацій.

Джерело: ІФ ОДА

 

Прочитано 539 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x