Понеділок, 04 жовтня 2021 14:39

Цифровізація - крок в майбутнє

Цифровізація медичної сфери, 7 мільйонів користувачів у Дії та чудові новини від Netflix. А також про те, що саме Україна вперше представить на Web Summit у Лісабоні

Уже з 1 жовтня Україна перейшла на електронні лікарняні, а це означає, що більше не треба йти до лікарні, чекати в чергах та контактувати з іншими хворими, щоб закрити довідку, а лікарям щодня заповнювати та переписувати сотні паперових бланків. Щороку більше ніж 5 мільйон осіб отримують лікарняний листок. 

Відтепер в додатку "ДІЯ" можна отримати COVID сертифікат для різних вакцин. Наприклад, якщо перша доза вакцини була AstraZeneca, а друга Moderna або Pfizer-BioNTech.

Україна вперше поїде на Web Summit. Це найбільша ІТ конференція, яка пройде в Лісабоні в листопаді, де буде представлена українська технологічна екосистема та відбудеться презентація українських ІТ продуктів для міжнародних інвесторів.

Про це на своїй сторінці в фейсбук повідомив міністр цифрової трансформації України -  Михайло Федоров.

Прочитано 96 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x