Шаблоны Joomla 3 тут
Понеділок, 12 вересня 2016 15:54

Ілюзія конкурсу

Ми нині посміхнулися з того, що кандидатів на посаду очільника Галицького району є аж 24. Але, як повідомляє наше джерело, їх спочатку було понад 30, та не всі підійшли запитуваним параметрам.

Хочеться одразу наголосити, що жоден з районів, який сьогодні теж залишився без голови, не має стільки бажаючих на дану посаду, як наш Галицький.

Джерело повідомляє також, що під час того, коли тест проходив Микола Попович, двічі відбувався збій програми і фіксувалося зовнішнє втручання. Чи відбувалося документальне фіксування ситації наразі нам не відомо. Миколу Богдановича ж просто пересаджували за інший комп’ютер. Результат п.Попович показав 33 з 40, серед усіх кандидатів є вищі бали.

«Казали, програма протестована і що все це дуже дивно», - повідомляє один з кандидатів.

Більшість кандидатів, котрі приїхали разом на одному автобусі, здавали тест на іншому поверсі, тому, як відбувалися події там, ми, на жаль, не знаємо.

 Для того аби пройти тест, претендентам ще вдома опрацювували 400 запитань, найскладніші з котрих вважаються питання про корупцію. «Бажаючі», котрі не мають до нашого району жодного стосунку, розповідали, що не дуже готувалися, бо за декілька днів лиш дізналися, що мають кандидуватися.

Завтра на конкурсантів чекають ще іспити і завдання, про перебіг котрих ми вам повідомлятимемо.

Але повернімося до сьогоднішній подій в Києві. Як тільки звільнили Ярослава Бартківа, кожен пес в Галичі знав, хто стане новопризначеним. Та чомусь тягли інтригу, створили імітацію конкурсу серед 20 осіб, аби в результаті ми отримали те, про що і собаки знають. Нагадалася зима 2014-2015 х років, коли був проведений такий самий цирк, тільки головою ОДА.

Що ж такого у нашому районі, що так бояться його втратити сірі кардинали і змушені постійно створювати фарс для замилювання очей?

Далі буде… якось… але буде….

Прочитано 2210 раз

Останні новини

Дністер сьогодні (фотофакт)

Як ми вже повідомляли, за даними УкрГідрометцентру, 2-3 червня, у зв’язку з добiганням паводкової… Читати далі...

В Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14

28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне… Читати далі...

Днями очікується підняття рівня води в р. Дністер

Про те, що Дністер "піднявся" повідомляють галичани в соцмережах.  Читати далі...

Обережно - на "новому" мості в Галичі немає перил!

"Новий" міст через Дністер опинився без перил. Щойно даний фотофакт опублікували в соцмережі… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x