Середа, 28 вересня 2016 15:15

Бурштинці планують мітинг проти "інвестора"

На Бурштинській ТЕС назріває заколот....

В соціальних мережах від сторінки під іменем Bu Tes Burshtyn почалось розповсюдження заклику до акції протесту усіх бурштинців та працівників БуТЕС 29 вересня на 13 годину дня. Серед вимог, які завтра відстоютиватимуть під час акції, - достойна оплата праці і соціальний захист працівників БуТЕС та їх сімей.

Протестувальники у заклику наголошують на піднятті проблем, про котрі вже кілька років мовчать усі, а саме: «Чому наші чоловіки масово звільняються з роботи і їдуть шукати кращої долі у світи? Чому ми маємо "виживати"’ на наші зарплати? І де той обіцяний соціальний захист, що прописаний в колективному договорі та договорі при купівлі акцій БуТЕС ахметовською компанією ДТЕК? Чому люди передпенсійного і пенсійного віку мають боятися змін, що сьогодні відбуваються на підприємстві? Чому наша дирекція стоїть осторонь проблем свого підприємства і закриває очі на проблеми своїх працівників? Хіба це правильно??? Це не протест проти дирекції, ні. Це крик людей, які втомились виживати, виживати за такі зарплати. Ми вже не мріємо про курорти і машини, ми просимо достойного життя з можливістю жити, а не виживати...», - вказано у листівці.

На цій ж сторінці почалося обговорення в коментарях, де бурштинці закликають відстоювати не лише матерільні проблеми, а і цілу низку інших, які викликає неякісна робота БуТЕС. Оскільки вважають, що збільшення заробітних плат не є далекоглядним закликом, варто боротися за більш маштабні зміни у роботі підприємства.

Чим закінчиться завтрашній попереджувальний мітинг, дізнаємося згодом.

Прочитано 1942 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla