Вівторок, 13 грудня 2016 11:52

Псевдо-звернення до Авакова

У роботі депутата  є багато несподіванок. У цьому переконалась нещодавно і депутат міської ради та громадський активіст Аріна Сивак. Скориставшись тим, що вона була одним з депутатів, які підняли питання проти незаконного використання території ПП «Галицький ринок», котра належить місту, невідомі поки що особи вирішили скористатись цим і продовжити «боротьбу» з цим «злісним галицьким порушником та корупціонером» у досить незвичний спосіб. Від імені депутата Сивак А. С. було написане звернення до А. Авакова (!) 

Автор підробки повідомляє міністра про те, що нібито місцеві полісмени не реагують на друковані матеріали у районній газеті, а згідно законодавству мали б, адже в статтях йдеться про корупційні схеми, які роками замовчуються. А далі дуже професійною юридичною мовою описується депутатська діяльність депутата та нібито грандіозна справа проти ПП «Галицький ринок». Подаються у псевдо-зверненні і уривки з матеріалів, опублікованих на сайті ГДС стосовно цієї теми. І так майже два аркуші формату А4. 

І на завершення автор просто таки молить міністра змилуватися над важкою долею депутата і допомогти. А саме: надіслати сумлінних правоохоронців та перевірити усі вищевикладені факти (діяльність ринку, знайти хто з чиновників прикривав цю тему і чому правоохоронні органи району не діють!).

Про мету цього звернення ми можемо лише здогадуватись. Та все вказує на те, що комусь таки заважає сьогоднішня діяльність депутата і проти неї намагаються негативно налаштувати владу міста та правоохоронні органи.

«Шановний розумнику, по-перше, якщо я маю що сказати працівникам поліції, то зазвичай кажу їм це в обличчя. По-друге, все нібито гарно сформульовано, окрім низки дрібниць, таких як підпис та почерк – вони явно не мої, хоча звідки секретарю Авакова про це знати. По-третє, зміст звернення сформульовано виходячи з публічної інформації, котру ви отримали з газети, сайту тощо. Та є ще інформація, котра ще не потрапляла до моїх читачів, оскільки певні процеси знаходяться в колах бюрократії. І, на останок, запитання вам, шановний підробнику: досягли мети? Ви хотіли скомпрометувати мене, скориставшись моїм іменем та авторитетом? Чому я так думаю, спитаєте ви, та бо текст, як я вже зазначала, складено досить професійно, виважено. Звичайно, що знавець законів прекрасно усвідомлює, що такі звернення перенаправляються з міністерства по вертикалі до низу, де отримують від реальної особи (мене) підтвердження про те, що це не її рук справа, і папка відправляється до запилених полиць архіву поліції. Тому, оскільки справа не набирає обертів, все це просто крик в нікуди і ні про що. О, і адреса вказана не моя домашня, а міської ради, куди і надходили відповіді з поліції. Кому заважає Аріна Сивак, мати волонтер, громадський активіст, депутат міської ради, і просто пожиттєвий оптиміст? Маю декілька міркувань з цього приводу. Але всьому свій час. Дякую, що звернули увагу на мою скромну особистість…», - відповіла підробникам Аріна Сивак.

 

Прочитано 1275 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар