Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru
Понеділок, 23 січня 2017 21:21

"Майже" призначили голову Галицької РДА

Новина про призначення Поповича Миколи Богдановича на посаду очільника району стала приголомшливою не через кандидатуру.

Здивувало маленьке «але» у документі президента про призначення, а саме, те, що Миколу Богдановича чомусь затвердили на випробний місячний термін.

Ми можемо по-різному ставитися до осіб, котрі крутяться у кріслі голови РДА, але ж з боку президента тре мати якусь совість, м’яко кажучи. Вибачте мене, пане президенте, але за останні три роки це вже четвертий голова РДА, що свідчить про те, що вам нічого не вартує звільняти і призначати когось іншого розчерком пера. То, якщо б голові ОДА стала не до вподоби робота новопризначенного, відправити його у минуле нічого ж не вартує, чи вартує?.. Навіщо тоді вигадувати цей випробний термін? Про що хочете нам цим сказати? Не говоримо вже про те, що дана кандидатура півроку була у форматі в. о. без жодного замісника (хоча були в історії голови РДА по декілька місяців «без рук»).


Чи вся історія з призначення крутиться навколо децентралізації в Галицькому районі і майбутньому утворенні чергової ОТГ, чи це стратегія, відома вузькому колу, й існує ще якесь логічне пояснення таких рішень - стане відомо з часом, адже думок може бути чимало…

Прочитано 1538 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x