Вівторок, 14 лютого 2017 16:31

Галицький район нарешті отримав офіційного голову РДА

Сьогодні в залі засідань Галицької РДА нарешті відбулося офіційне представлення нового голови РДА. З статусом "виконуючого обов'язки" Микола Попович розпрощався після півроку незрозумілих конкурсів та випробного терміну, що викликав лише здивування.

На представлення були запрошені народний депутат України Михайло Довбенко, голова районної ради Павло Андрусяк, екс-голова райдержадміністрації Ярослав Бартків, керівники установ та організацій району, депутати районної ради, духовенство, голови сільських рад, представники громадських організацій.

Олег Гончарук представив голову Галицької районної державної адміністрації Миколу Поповича, зачитавши розпорядження Президента України від 23.01.2017 року № 8/2017-рп. Опісля присутні привітали нового керівника з призначенням та подякували екс-голові Ярославу Барткову за плідну роботу.

У своїй промові очільник Прикарпаття Олег Гончарук окреслив основні напрямки роботи щодо поліпшення соціально-економічного становища в районі, зокрема щодо розвитку туристичної галузі: "Сьогодні як обласною, так і районною владою уже проводиться велика робота щодо перетворення Княжого Галича на один із найбільших туристичних центрів Західної України, створення Пантеону галицьких князів – і усе це буде в першу чергу на ваших плечах, на вашій відповідальності".

У свою чергу Михайло Довбенко  звернув увагу на результати роботи Галицької райдержадміністрації за минулі два роки, а також наголосив на важливості здачі в експлуатацію об’єктів соціальної інфраструктури з високим ступенем готовності, впровадженню енергоефективних технологій, об’єднання територіальних громад.

Прочитано 1214 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар